Konstrukcje

Konstrukcje

Konstrukcje metalowe

Wykonujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje metalowe, zarówno spawane jak i skręcane. Projektujemy i realizujemy projekty konstrukcji przestrzennych, takich jak antresole i podesty na linie produkcyjne. Dobieramy materiały w taki sposób, aby spełniały wymagania wytrzymałościowe i BHP. Oferujemy różnego typu stojaki i regały, tory dla wózków, odbojnice, bramki i słupki ostrzegawcze wraz z usługą ich przykotwienia do posadzki wg przekazanego przez klienta layout’u. Naszą specjalnością są także konstrukcje mobilne, różnego typu wózki stworzone z możliwością ciagania ich przez inne urządzenia transportu wewnętrznego. W zależności od potrzeby konstrukcje są cynkowane lub malowane proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

Konstrukcje

Konstrukcje systemowe

Do wykonania konstrukcji systemowych wykorzystujemy najlepsze na rynku rozwiązania systemowych profili i rur aluminiowych wraz z dedykowanymi dla nich elementami łącznymi zapewniającymi ich wytrzymałe i stabilne połączenia. Konstrukcje systemowe charakteryzują się wysoką estetyką wykonania oraz możliwością ich łatwych, dalszych modyfikacji. Z profili i rur systemowych wykonujemy różnego typu stanowiska robocze, regały z możliwością zastosowania podajników grawitacyjnych, obudowy, stojaki, mobilne stoliki itp.

Konstrukcje

Podajniki przenośniki

Podajniki rolkowe i przenośniki taśmowe stosowane mogą być wszędzie tam, gdzie występuje konieczność
przemieszczania się elementów, wzdłuż wyznaczanych linii produkcyjnych.

Mogą być także wykorzystywane w procesie magazynowania.
W zależności od charakteru operacji i rodzaju przemieszczanego elementu występują podajniki nienapędzane (grawitacyjne) lub napędzane mechanicznie.

Różnorodność dostępnych na rynku rolek i taśm transportowych stwarza nieograniczone możliwości ich łączenia i wykorzystania. Podajnik może być umieszczany w stelażu wolnostojącym, stałym lub mobilnym, może być montowany na istniejących liniach i stanowiskach.

Podajnik można wyposażyć w różnego rodzaju mechanizmy zatrzymywania, obracania i podawania elementów. Stosuje się także bandy, burty, osłony i ograniczniki mające na celu zabezpieczenie transportowanych elementów.

kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

Industrade Sp. z o. o.

ul. Główna 10
55-010 Św. Katarzyna

tel. +48 71 725 60 13
fax +48 71 757 52 04

mail: biuro@industrade.pl

NIP PL8961537952
REGON 022425969
KRS 0000514861

Wysokość kapitału zakładowego:
50 000,00 zł

Call Now Button